WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Ahşap Ev

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Ahşap Ev

 Bir çok nedenden dolayı insanların tercih ettiği küçük ve taşınabilir evlerin felsefesi; küçük alanlarda basit ve konforlu bir yaşam tarzıdır. Bu yaşam tarzı doğa ile iç içe yaşamak isteyip ancak konforu da elden bırakmak istemeyen modern şehir yaşamına alışkın insanlar için son derece kullanışlı yaşam alanları olmuştur.

 Normal boyutlardaki apartman dairelerine kıyasla boyut olarak çok daha küçük olmalarına rağmen, yaşamı kolaylaştıracak tüm konfor şartlarını barındırmaktadır ve bu konfor, siz nerede isterseniz orada olacaktır.

Son yıllarda Amerika'da beş milyondan fazla insan bir çok nedenden dolayı ( ekonomik, çevresel vb.) bu tip evlerde yaşamaya başlamıştır. Bu tip evlerde yaşayarak, insanlar; aidat, temizlik, vergi, ısınma, ve yakıt gibi bir çok giderinden tasarruf ettiklerini gözlemlemişler ve günümüz iş hayatı yoğunluğu içerisinde yüksek faizlerle aldıkları ev kredilerinden kurtulup, bu tip küçük evlerde yaşayarak, kazandıkları zaman ve parayı kendi hayatları için harcamaktadırlar.

Ülkemizde doğal güzellikleri barındıran, bir çok sit alanları ve  imarsız arsalar bulunmaktadır. Tapulu olmalarına rağmen imar kanunu gereği bu alanlarda yapılaşmaya izin verilmemektedir. HKT Mimarlık olarak  imar sorunu olan yerlerde getirdiği; estetik görüntüsü, konforu ve kişiye özel tasarımları ile kullanışlı çözümler sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

Halil Kürşad TÜRKER

Halil Kürşad TÜRKER

Mimar - Web Master

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2020 Halil Kürşad TÜRKER . Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK