WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

HKT mimarlık ofisi 2020 yılında Halil Kürşad Türker tarafından Sandıklı/Afyon’da kurulmuş bir mimarlık ofisidir.

Mimari Proje Kentsel tasarım, iç mekan ve tiny house tasarımlarını günümüz devingen koşulları ve konjonktürü içerisinde mimarlık pratiğin gerektirdiğini araştırma a sürece dahil edilerek şekillendirir. Araştırmalardan elde edilen bilgi birikimi ve geçmiş proje süreçlerinden elde edilen deneyim proje tasarım sürecine yansıtılarak, yenilikçi ve optimize edilmiş tasarım, farklı disiplinlerden uzman ekip çalışması ile ortaya konur.

Mimarlık pratiği, sabır ve zaman gerektiren bir disiplindir. Tasarım sürecinde günümüz mimarisi, şehirciliği, kültürel dönüşümler, teknolojik inovasyonlar, tüketici alışkanlıkları incelenir Proje, farklı disiplinler ile koordineli bir şekilde her detayda inceltilerek sonuç ürünün en iyi kaliteye ulaşması hedeflenir.

Kurulduğu günden bu yana kamu yapıları, kültürel yapılar, eğitim yapıları, konut projeleri, spor tesisleri, kentsel tasarım ve master plan projeleri gibi çeşitli ölçek ve büyüklükte tasarımlar ortaya koyan HKT Mimarlık, projeleri araştırmacı ve sorgulayıcı bir bakış açısı ile olgunlaştırır.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

Halil Kürşad TÜRKER

Halil Kürşad TÜRKER

Mimar - Web Master

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2020 Halil Kürşad TÜRKER . Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK